środa, 7 listopada 2012

Siedem zakazanych reklam

Witam serdecznie Czytelniczkę i Czytelnika!

Jestem sobie studentem, mieszkam, żyję i pracuję, bawię się i rozwijam, jak my wszyscy... ale mało to interesujące...Wojtek, Kędzior jestem, o !


"Pasjonującą" notkę biograficzną mamy za sobą więc przejdźmy to meritum.... REKLAMA!!
Jako, że zawsze dawałem się poznać jako "nie-najgrzeczniejsze dziecko" myśląc nad wątkiem tego ważnego wejścia w strefę blogerską natychmiast wpadłem na pomysł....

 ZAKAZANYCH REKLAM!!!!

Idąc prostą drogą zwykłego "szarego" internauty poczyniłem 2 kliknięcia na płonącym lisku, wpisałem w adresówce wuwuwu.jutiub.peel, następnie zakazane reklamy i enterjszyn. Okazało się, że jest tego sporo. Reklamy zakazane oł jee. Kliknięcię, full screen i czekam na krew, kobiety i Dawida Hasselhoffa. Co prawda gwiazdy słonecznego patrolu nie widziałem ale ten zlepek reklam jest warty 4 minut bez facebooka;) a zresztą. 

 

No właśnie wulgaryzmy...nie wszędzie pasują, są zrobione naprawdę amatorsko programem ivona zapewne. Pomijając "łacinkę podwórkową" zobaczmy co dostajemy:

1. Dżemdobry... przez kolejny tydzień będę tak się witał w pracy ;) Zakazana z powodu trójkąta, sceny łóżkowej, czy też namiociku - nie wiem, nic zdrożnego jak dla mnie.

2. Telefonik...nówka ma wszystko, ale moim zdaniem wszystko psuję język, choć pewnie o to autorowi chodziło...o zwrócenie uwagi. 

3. Reklama Małego Głoda (no przyznać się ilu z czytelników ma maskotkę w domku? Ja mam wszystkie jakie wyszły:) Głodku... zaczyna się jak taka zwykła z tv lecz zaskakuje, przekręca głód na hmm... łaknienie i na koniec BUFF... realny świat bywa okrutny...

4. Zakazany ksiądz, nic takiego! On ma pasję i koniec! Osobiście myślałem, że zaraz ksiądz wyjdzie na mecz lub zrobi jakąś gafę kościelną, zje sobie snickersa lub popije coś innego.

5. Politycznie zakazane, dźwięk podłożony ale dobrze. Bez stronnictwa i polityki, udana reklama. Czy Wasza rodzina też zaglądała z zaciekawieniem w monitor ? - krzyk piękny.

6. Reklama soczku, nietrafnie skierowana do mężczyzn, są cycki jest sok a pointę widzą tylko kobiety;) niestety przerobiona na wulgarną.

7. Na koniec reklama piwka, smacznego nie powiem, ale znowu "podrasowana".

Post ten nie miał na celu pokazania jak szukać filmików na YT, chciałem uświadomić mechanizm i magię Reklamy. Nazwali je zakazanymi i sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Pełne absurdu, pikanterii czy też twardych realiów życia w otoczce humoru.

Kończąc, coś wspomniałem o Davidzie Hasselhoffie? Proszę bardzo, przepełniony absurdami teledysk... Uga Uga Uga czaka!

 

Wojtek.